Hieronder vind je de trainingstijden voor het seizoen 2020-2021

Trainingsschema JEUGD maandag 28-06-21 t/m vrijdag 09-07-21
Op onderstaande tijden wordt in de nieuwe samenstelling getraind vanaf maandag 28-06 tot en met vrijdag 09-07. De teams betreffen dus de nieuwe teams die bekend worden gemaakt op vrijdag 25 juni

Oefenwedstrijden
Oefenwedstrijden worden ingepland door Klaas de Kok (wedstrijdsecretariaat). Gelieve eerst in overleg met het aanspreekpunt binnen je leeftijdscategorie (ook voor uitwedstrijden!)

Onderbouw
Hendrin Khandan
hendrin21@hotmail.com
06-84868888

O13 / O14
Rob Overkleeft
rob52@live.nl

06-52894295

 

Middenbouw / bovenbouw

Jelle Martinus
jellemartinus@live.com

06-44776829

Let op:

onderstaande tijden hoeven niet overeen te komen met de trainingstijden van volgend seizoen 

Maandag:

16:15 - 17:15 VELD 2/3

O8-1 t/m O8-3 HENDRIN/ROB)

O9-1 t/m O9-3 (HENDRIN/ROB)

17:30 – 18:30  VELD 2/3

O10-1 t/m O10-4 HENDRIN/ROB)

O11-1 t/m O11-3 HENDRIN/ROB)

O12-1 t/m O12-3 (HENDRIN/ROB)

18:45 – 20:00 VELD 3

O14-1 (JELLE)

O17-1 (JONAS, STIJN)

20:00 – 21:15 VELD 3

O19-1 (MAX)

O19-2 (TIMO, PIET-HEIN)

 

Dinsdag:

17:15 – 18:30 VELD 3

O13-2 (EDEN, BOELE)

O16-2 (HENDRIN)

 

18:30 – 19:45 VELD 2

O13-1 (OTTO, BARRY)

 

18:30 – 19:45  VELD 3

O14-2 (TIJN, ZAKARIA)

O16-1 (RAYMON)

 

Woensdag:

15:10 – 16:00 VELD 3

Greenstars

16:15 - 17:15 VELD 2/3

O8-1 t/m O8-3 HENDRIN/ROB)

O9-1 t/m O9-3 (HENDRIN/ROB)

 

17:30 – 18:30 VELD 2/3

O10-1 t/m O10-4 HENDRIN/ROB)

O11-1 t/m O11-3 HENDRIN/ROB)

O12-1 t/m O12-3 (HENDRIN/ROB)

 

18:45 – 20:00 VELD 3

O14-1 (JELLE)

O17-1 (JONAS, STIJN)

 

20:00 – 21:15 VELD 3

O19-1 (MAX)

O19-2 (TIMO, PIET-HEIN)

 

Donderdag:

17:15 – 18:30 VELD 3

O13-2 (EDEN, BOELE)

O16-2 (HENDRIN)

 

17:45 – 19:15 VELD 2

O13-1 (OTTO, BARRY)

 

18:30 – 19:45 VELD 3

O14-2 (TIJN, ZAKARIA)

O16-1 (RAYMON)

 

Vrijdag:

16:00 – 17:00 VELD 3

Greenstars (HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

O8-1 t/m O8-3 (HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

O9-1 t/m O9-3 (HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

 

17:00 – 18:00 VELD 3

O10-1 t/m O10-4 (HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

O11-1 t/m O11-3 ((HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

O12-1 t/m O12-3 (HENDRIN + ASSISTENT-TRAINERS)

 

18:15 – 19:30 VELD 3

O13-1 (OTTO, BARRY)

O14-1 (JELLE)