Wat verwachten we van een jeugdleider of leidster?
Als leider ben je voor een groot gedeelte verantwoordelijk voor het team. In het onderstaande schema kun je zien wat we van een leider verwachten:
- Waarborgt het plezier van de spelers in het team
- Waarborgt het naleven van het interne reglement van de vereniging
- Is aanspreekpunt voor spelers en ouders op organisatorisch vlak
- Communiceert belangrijke data en tijden voor het team
- Zorgt voor het vervoer naar uitwedstrijden
- Regelt in overleg met de trainer team-uitjes
- Verantwoordelijk voor de kledingtas (compleet houden)
- Regelt waar nodig een grensrechter (ouder) en levert scheidsrechters wanneer daar om gevraagd wordt
- Vult het digitale wedstrijdformulier in en is ook verantwoordelijk voor de spelerspassen
- Controleert altijd na afloop van de wedstrijd de kleedkamer (corvee voor de spelers)

Dit lijkt natuurlijk een heel takenpakket. Maar uit ervaring weten we dat dit meevalt wanneer het standaard wordt uitgevoerd. Als je aan het begin van het seizoen een schema maakt met rijbeurten, wasbeurten, scheidsrechteren, kantinediensten, corvee, vrijwilligerswerk en dergelijke, dan hoef je dit alleen nog wekelijks te checken bij de betreffende ouders. Belangrijk is wel dat de communicatiestroom goed verloopt. Een groeps-app is daarbij handig om snel en efficiënt het hele team te kunnen bereiken.

Aanvragen oefenwedstrijden en wedstrijdwijzigingen
Aanvragen voor oefenwedstrijden of wedstrijdwijzigingen gaan altijd via ons wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@svbaarnvoetbal.nl en dus niet via de leiders. Zie ook de pagina Wedstrijden.

Naam trainer/leider Email-adres
SV Baarn 1
Hoofdtrainer Tom Gesgarz t.gesgarz@mundus.espritscholen.nl
Ass. Trainer Ton Gesgarz ton.gesgarz@gmail.com
Ass. Tr/Leider Raymond de Ruyter raymond.de.r.@hotmail.com
Verzorger Gerben de Radder gerbenderadder@gmail.com
Elftal manager Matthijs Blokker matthijsblokker@hotmail.com
Sv Baarn 2 - ZAT
Trainer Arie van der Wiel ariewiel@ziggo.nl
Leider David Bosman david@sportze.nl
SV Baarn 3 - ZAT
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Ed Zwanikken info@edzwanikken.nl
SV Baarn 2 - ZON
Trainer Derryck Flemming
Leider Per Dreyer perdreyer@yahoo.com
SV Baarn 3 - ZON
Trainer Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
Leider Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
Jong SV Baarn
Trainer Peter Visee wpvisee@hotmail.com
Trainer Manu Gomez de Almeida manu_telang@hotmail.com
Leider Ton Metten ton.metten@hotmail.com
O19-1
Trainer Rik van der Horst rikvanderhorst@live.nl
Leider
O19-2
Trainer Rik van der Horst rikvanderhorst@live.nl
Leider
O17-1
Trainer Jan-Pieter van Hove jp_van_hove@hotmail.com
Leider Henriëtte Veldman h_veldman@hotmail.com
O17-2
Trainer Jelle de Groot jellemartiunus@live.com
Leider Jan Zijl zijlsip@kpnmail.nl
O16-1
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider
O15-1
Trainer Addy Meester meesah@live.nl
Leider Astrid Ike astrid@astridike.nl
O14-1
Trainer Jelle de Groot jellemartiunus@live.com
Leider Stijn Vermeulen stijn@petershof.nl
O14-2
Trainer Zakaria Hollander zakariahollander9@gmail.com
Leider Tjitske van Duijn
O13-1
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Maurice Herms maurice.herms@heineken.com
JO12-1
Trainer Marc Groot grootdm@gmail.com
Leider Marc Groot grootdm@gmail.com
JO12-2
Trainer Otto Stagge otto@stagge.nl
Leider Micha van de Biezen micha311971@hotmail.com
JO12-3
Trainer Levi Mekel
Trainer Alex Angeli
Leider Edwin de Waal dewaal.edwin@gmail.com
Leider Paul Foekema paulseverine@hotmail.com
O11-1
Trainer Mathijs van Hussen mathijsvanhussen@hetbaarnschlyceum.nl
trainer Cas Oosterhoff
Leider Jeroen Kleinveld jeroen_kleinveld@hotmail.com
O11-2
Trainer Jort zwanikken
Trainer Yael den Boef
Leider Robert van Wilsum rvanwilsum@gmail.com
O11-3
Trainer Joep Dirkx
Trainer Marco van Remmerden marco@financeandmore.nl
Leider Madelien Mishra madelienmb@gmail.com
Leider Michael van der Heiden mvanderheiden@gmail.com
O10-1
Trainer Joep Dorresteijn
Trainer Mika Boss
Leider Ton Groot ton@consultday.nl
O10-2
Trainer Mathijs van Hussen mathijsvanhussen@hetbaarnschlyceum.nl
Leider Jeffrey van de Biezen jvdbiezen@hotmail.com
O10-3
Trainer Tobias van der Poel
Trainer Matisse van den Eede
Leider Alex Sarian akss.sarian@gmail.com
O10-4
Trainer Nanna Pauw
Leider Joeri Schothorst jv.schothorst@neitraco.nl
Leider Bas van Wijngaarden
O9-1
Trainer Otto Stagge otto@stagge.nl
Trainer Matisse van den Eede
Leider Patrick Visser patrick.visser@rabobank.com
O9-2
Trainer Joep Dirkx
Leider Foppo Spuij foppospuij@hotmail.com
O9-3
Trainer Cas Oosterhoff
Leider Irsa Maarsingh irsasaal@hotmail.com
O8-1
Trainer Jort Zwanikken
Trainer Nanna Pauw
Leider Micha van de Biezen micha311971@hotmail.com
O8-2
Trainer Joep Dorresteijn
Leider Willem Haneveer willemhaneveer@gmail.com
O8-3
Trainer Yael van den Boef
Trainer Tobias van der Poel
Leider Joost den Blanken floortjedenblanken@gmail.com
O8-4
Trainer Mika Boss
Leider
GreenStars
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coördinator Floris Millenaar floris1974@gmail.com

Trainers en leiders seizeon 2017-2018