NIEUWE INDELINGEN JEUGDTEAMS

De nieuwe indelingen van de jeugdteams staan nu online! Kijk onder “Elftallen” bij jouw leeftijdscategorie en je vind je naam terug in het team waarin je voorlopig bent ingedeeld.
De indeling is voorlopig omdat er in de zomerperiode nog veranderingen kunnen plaatsvinden en aanpassingen mogelijk noodzakelijk zijn. Zodra de competities weer beginnen, worden de indelingen definitief gemaakt. De indelingen van de meidenteams volgt ook zo spoedig mogelijk.

En we zijn heel trots te melden dat vrijwel alle nieuwe teams inmiddels 1 of 2 jeugdtrainers hebben! Bij diverse teams zijn de leiders ook al bekend.

NEFKENS TALENT CUP
De JO8-1, JO8-2, JO9-1, JO9-2, JO10-1, JO10-2, JO11-1, JO11-2, JO12-1, JO12-2 en JO13-1 doen op 29 juni in deze samenstelling al mee met de NEFKENS TALENT CUP. Zij zullen komende week op woensdag 26 juni al zoveel mogelijk met hun nieuwe trainers trainen.
Als er vragen over de indelingen zijn dan kun je die mailen naar rikvanderhorst@live.nl
Er zal in de 1e week van juli een ‘inloop spreekuur’ volgen voor als er dan nog vragen zijn.

Namens de Technische Commissie,

Rik van der Horst
Hendrin Khandan
Udo van der Bijl