Voor het seizoen 2017-2018 gelden onderstaande trainingstijden. De trainingen zijn nu allemaal op kunstgras gepland, zodat er minder snel afgelast hoeft te worden. Indien trainingen echter toch afgelast worden vanwege de gesteldheid van de velden, dan krijgen alle trainers een melding in hun trainers-app en volgt een mededeling op Facebook en op de homepage van onze site.

Aangezien we de velden delen met TOV en Eemboys zijn er speciale afspraken met deze verenigingen en treedt het aparte schema in werking zodra de velden afgelast zijn.

Keeperstrainingen
De keeperstrainingen worden gehouden op dinsdag, onder leiding van Ron Kortlever en assistent Jurgen Wouterse.
Het schema is als volgt:
18.30-19.15 uur: keepers JO8, JO9, JO10, JO11 olv Jurgen Wouterse
19.15-20.00 uur: keepers M013, JO13, JO14 olv Jurgen Wouterse
19.00-20.00 uur: keepers JO19, JO17, JO15 olv Ron Kortlever
20.00-21.00 uur: keepers selectie en senioren olv Ron Kortlever
Als je verhinderd bent moet je dat altijd even laten weten aan Ron of Jurgen.
Ron Kortlever: 06-11927741 – rckortlever@hotmail.com
Jurgen Wouterse: 06-37334254 – jurgenwouterse3@gmail.com

MAANDAG TEAM VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 5 TRAINER(S)
16.15- 17.15 Circuittraining JO8 2A 3 Hendrin Khandan
16.15- 17.15 Circuittraining JO9 2A 3 Hendrin Khandan
17.15- 18.15 Circuittraining JO10 3 Hendrin Khandan
17.15- 18.15 Circuittraining JO11 3 Hendrin Khandan
18.30- 19.45 JO13-1 3A Jelle de Groot
18.30- 19.45 JO13-2 3B Hendrin Khandan
19.00- 20.15 MO13-1 5A Benjamin Gerritsen/Patrick Spil
19.00- 20.15 MO17-1 5B Benjamin Gerritsen/Patrick Spil
19.45- 21.00 JO14-1 3A Hendrin Khandan
19.45- 21.00 JO17-1 3B Julien Janmaat
21.00- 22.15 JO19-2 3A Hendrin Khandan
DINSDAG TEAM VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 5 TRAINER(S)
16.30- 17.45 JO13-3 3A Jelle de Groot
16.30- 17.45 JO15-2 3B Hendrin Khandan
18.00- 19:15 JO17-2 3A Hendrin Khandan
18.00- 19:30 JO15-1 3B Hendrin Khandan
18:30- 20.30 Keepers Jeugd, SEN. 3A Ron Kortlever/Jurgen Wouterse
19:30- 21.00 JO19-1 3B Mike Peeters
20.00- 21.30 1e 3A Tom Gesgarz
WOENSDAG TEAM VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 5 TRAINER(S)
15:00- 16:00 MINI’ S 3 Hendrin Khandan
16.15- 17.15 Circuittraining JO8 2B 3 Hendrin Khandan
16.15- 17.15 Circuittraining JO9 2B 3 Hendrin Khandan
17.30- 18.30 Circuittraining JO10 2B 3 Hendrin Khandan
17.30- 18.30 Circuittraining JO11 2B 3 Hendrin Khandan
18.30- 19.45 JO13-1 3A Jelle de Groot
18.30- 19.45 JO13-2 3B Hendrin Khandan
18.30- 19.45 MO13-1 2B Benjamin Gerritsen/Patrick Spil
19.45- 21.00 MO17-1 2B Benjamin Gerritsen/Patrick Spil
19.45- 21.00 JO14-1 3A Hendrin Khandan
19.45- 21.00 JO17-1 3B Julien Janmaat
21.00- 22.15 Recreanten 3A
21.00- 22.15 Trimvoetbal 3B
DONDERDAG TEAM VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 5 TRAINER(S)
16.30- 17.45 JO 13-3 3A Jelle de Groot
16.30- 17.45 JO15-2 3B Hendrin Khandan
17.45- 19.00 JO17-2 3A Hendrin Khandan
17.45- 19.00 JO15-1 3B Hendrin Khandan
19.15- 20.30 JO19-1 3B Mike Peeters
20.30- 21.45 1e 3A Tom Gesgarz
20.30- 21.45 JO19-2 3B Hendrin Khandan
VRIJDAG TEAM VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 5 TRAINER(S)
16.00- 17.00 Techniektraining JO8 3A Hendrin Khandan/Jelle de Groot
16.00- 17.00 Techniektraining JO9 3B Hendrin Khandan/Jelle de Groot
17.00- 18.00 Tactische training JO10 3A Hendrin Khandan/Jelle de Groot
18.00- 19.00 Tactische training JO11 3B Hendrin Khandan/Jelle de Groot
20.00- 21.00 2e za. 3A Rik van der Horst
20.00- 21.00 2e zo. 3B Derrick Flemming
20.00- 21.00 3e za. 2A Hendrin Khandan
20.00- 21.00 3e zo. 2B Jason Meeuwissen
20.00- 21.00 35+ 2B Ton Metten