Wat verwachten we van een jeugdleider of leidster?
Als leider ben je voor een groot gedeelte verantwoordelijk voor het team. In het onderstaande schema kun je zien wat we van een leider verwachten:
– Waarborgt het plezier van de spelers in het team
– Waarborgt het naleven van het interne reglement van de vereniging
– Is aanspreekpunt voor spelers en ouders op organisatorisch vlak
– Communiceert belangrijke data en tijden voor het team
– Zorgt voor het vervoer naar uitwedstrijden
– Regelt in overleg met de trainer team-uitjes
– Verantwoordelijk voor de kledingtas (compleet houden)
– Regelt waar nodig een grensrechter (ouder) en levert scheidsrechters wanneer daar om gevraagd wordt
– Vult het digitale wedstrijdformulier in en is ook verantwoordelijk voor de spelerspassen
– Controleert altijd na afloop van de wedstrijd de kleedkamer (corvee voor de spelers)

Dit lijkt natuurlijk een heel takenpakket. Maar uit ervaring weten we dat dit meevalt wanneer het standaard wordt uitgevoerd. Als je aan het begin van het seizoen een schema maakt met rijbeurten, wasbeurten, scheidsrechteren, kantinediensten, corvee, vrijwilligerswerk en dergelijke, dan hoef je dit alleen nog wekelijks te checken bij de betreffende ouders. Belangrijk is wel dat de communicatiestroom goed verloopt. Een groeps-app is daarbij handig om snel en effici¨nt het hele team te kunnen bereiken.

Aanvragen oefenwedstrijden en wedstrijdwijzigingen
Aanvragen voor oefenwedstrijden of wedstrijdwijzigingen gaan altijd via ons wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@svbaarn-voetbal.nl en dus niet via de leiders. Zie ook de pagina Wedstrijden.

Overzicht trainers en leiders seizoen 2017-2018

NAAM TRAINER/LEIDER EMAIL-ADRES
SV Baarn 1
Hoofdtrainer Tom Gesgarz t.gesgarz@mundus.espritscholen.nl
Ass. Tr/Leider Raymond de Ruyter raymond.de.r.@hotmail.com
Keeperstrainer Ron Kortlever rckortlever@hotmail.com
Verzorger Gerben de Radder gerbenderadder@gmail.com
Sv Baarn 2 – ZAT
Trainer Rik van der Horst RikvanderHorst@live.nl
Leider
SV Baarn 3 – ZAT
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Sandra Onderstal info@edzwanikken.nl
SV Baarn 2 – ZON
Trainer Derryck Flemming
Leider Per Dreyer per.dreijer@Pon.com
SV Baarn 3 – ZON
Trainer Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
Leider Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
SV Baarn 35+
Trainer/coach Ton Metten ton.metten@hotmail.com
SV Baarn Beloften Peter Visee wpvisee@hotmail.com
O19-1
Trainer Mike Peeters mikepeeters72@gmail.com
Leider
O19-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Rob de Haan calleblai49@gmail.com
Leider Maarten Spaargaren spaargaren.mp@gmail.com
O17-1
Trainer Julien Janmaat julienjanmaat@hotmail.com
Leider Cas Reefman cas.reefman@msg.nl
O17-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Mark Bos mkbbos@icloud.com
Leider Aldo Heeregrave heeregravealdo@gmail.com
MO17-1
Trainer Patrick Spil patrickspil@hotmail.com
Leider Lillian de Vaal lillian_de_vaal@hotmail.com
O15-1
Trainer Adriaan Derksen adriaan@theattentiongroup.nl
Leider Joeri van Alphen vanalphenjoeri@gmail.com
O15-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Jan Zijl zijlsip@kpnmail.nl
Coach Arjen Loonstra ja.loonstra@gmail.com
O14-1
Trainer Joël van Waning joelwaning@hetbaarnschlyceum.nl
Trainer Serge van Waning sergevanwaning@hetbaarnschlyceum.nl
Leider Ingrid van Bloemendal – Zielman i_zielman69@hotmail.com
O13-1
Trainer Jelle de Groot jellemartinus@live.com
Leider Astrid Ike astrid@astridike.nl
O13-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Ed Zwanikken info@edzwanikken.nl
Leider Barbarta Stam bmstam@yahoo.co.uk
O13-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Edu van Tellingen e.vantellingen@hetnet.nl
MO13-1
Trainer Patrick Spil patrickspil@hotmail.com
Trainer Benjamin Gerritsen benjamin.gerritsen@live.nl
Leider Lillian de Vaal Lillian_de_Vaal@hotmail.com
O11-1
Trainer Floris Scheurleer fdscheurleer@hotmail.nl
Trainer Arthur Jongejans arthurjongejans@ziggo.nl
Leider Chantal van Velden chantalvanvelden@kpnmail.nl
O11-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Maurice Herms maurice.herms@heineken.com
Leider Bert van den Berg bertkaren@hotmail.com
O11-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Albert Kleinjan albert.kleinjan@gmail.com
Coach Bart de Vos barthj.devos@gmail.com
Leider Anouk Portengen anoukportengen@hotmail.nl
O10-1
Trainer Arthur van Klei arthur@van-klei.com
Tr/Leider Lucas Westhoff lucaswesthoff1@gmail.com
O10-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Arnold Brouwer info@studiecentrumbaarn.nl
O10-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Maud van Barneveld maudvanbarneveld@hetnet.nl
Leider Elvira Maor elvira.maor@gmail.com
O9-1
Trainer Willem Stagge willem@stagge.nl
Leider Jeroen Kleinveld jeroen_kleinveld@hotmail.com
O9-2
Trainer Otto Stagge otto@stagge.nl
Trainer Mathijs van Hussen mathijsvanhussen@hetbaarnschlyceum.nl
Leider Robert van Wilsum rvanwilsum@gmail.com
O9-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Lex Broekhuizen al.broekhuizen@ziggo.nl
O9-4
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Patrick Visser pwmvisser@hotmail.com
O8-1
Trainer Freek Berrier freekberrier@gmail.com
Leider
O8-2
Trainer Zakaria Hollander zakariahollander9@gmail.com
Leider Alex Sarian akss.sarian@gmail.com
O8-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Damon Dooijeweerd damon@dooijeweerd.com
Leider Sander Bakker sander.bakker@oxxio.nl
O8-4
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Remco van Vulpen remcovanvulpen@kpnplanet.nl
Leider Bas van Wijngaarden bvanwijngaarden@gmail.com
Keepers oudere jeugd
Trainer Ron Kortlever rckortlever@hotmail.com
Keepers jongere jeugd
Trainer Jurgen Wouterse jurgenwouterse3@gmail.com
Mini’s
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coördinator Udo van der Bijl udo@thuvanderbijl.com

Trainers en leiders seizeon 2017-2018