Wat verwachten we van een jeugdleider of leidster?
Als leider ben je voor een groot gedeelte verantwoordelijk voor het team. In het onderstaande schema kun je zien wat we van een leider verwachten:
- Waarborgt het plezier van de spelers in het team
- Waarborgt het naleven van het interne reglement van de vereniging
- Is aanspreekpunt voor spelers en ouders op organisatorisch vlak
- Communiceert belangrijke data en tijden voor het team
- Zorgt voor het vervoer naar uitwedstrijden
- Regelt in overleg met de trainer team-uitjes
- Verantwoordelijk voor de kledingtas (compleet houden)
- Regelt waar nodig een grensrechter (ouder) en levert scheidsrechters wanneer daar om gevraagd wordt
- Vult het digitale wedstrijdformulier in en is ook verantwoordelijk voor de spelerspassen
- Controleert altijd na afloop van de wedstrijd de kleedkamer (corvee voor de spelers)

Dit lijkt natuurlijk een heel takenpakket. Maar uit ervaring weten we dat dit meevalt wanneer het standaard wordt uitgevoerd. Als je aan het begin van het seizoen een schema maakt met rijbeurten, wasbeurten, scheidsrechteren, kantinediensten, corvee, vrijwilligerswerk en dergelijke, dan hoef je dit alleen nog wekelijks te checken bij de betreffende ouders. Belangrijk is wel dat de communicatiestroom goed verloopt. Een groeps-app is daarbij handig om snel en efficiënt het hele team te kunnen bereiken.

Aanvragen oefenwedstrijden en wedstrijdwijzigingen
Aanvragen voor oefenwedstrijden of wedstrijdwijzigingen gaan altijd via ons wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@svbaarn-voetbal.nl en dus niet via de leiders. Zie ook de pagina Wedstrijden.

SV BAARN TRAINERS EN LEIDERS - Seizoen 2018-2019 / versie 23 sept 2018
TEAM TRAINER/LEIDER EMAIL-ADRES
SV Baarn 1
Hoofdtrainer Tom Gesgarz t.gesgarz@mundus.espritscholen.nl
Ass. Trainer Ton Gesgarz ton.gesgarz@gmail.com
Ass. Tr/Leider Raymond de Ruyter raymond.de.r.@hotmail.com
Verzorger Gerben de Radder gerbenderadder@gmail.com
Elftal manager Matthijs Blokker matthijsblokker@hotmail.com
Sv Baarn 2 - zaterdag
Trainer Arie van der Wiel ariewiel@ziggo.nl
Leider David Bosman david@sportze.nl
SV Baarn 3 - zaterdag
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Ed Zwanikken info@edzwanikken.nl
SV Baarn 2 - zondag
Trainer Derryck Flemming
Leider Per Dreyer perdreyer@yahoo.com
SV Baarn 3 - zondag
Trainer Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
Leider Jason Meeuwissen jasonmeeuwissen84@gmail.com
Jong SV Baarn
Trainer Peter Visee wpvisee@hotmail.com
Trainer Manu Gomez de Almeida manu_telang@hotmail.com
Leider Ton Metten ton.metten@hotmail.com
O19-1
Trainer Yannick van Voorst yannick_van_voorst@hotmail.com
Leider n.n.b
O19-2
Trainer Rik van der Horst rikvanderhorst@live.nl
Leider Louis Kinsbergen louis@dezzel.com
O19-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Ton van der Steenhoven tvdsteenhoven@pginw.com
MO19-1
Trainer Benjamin Gerritsen benjamin.gerritsen@live.nl
Leider Hans Koot hanskoot74@gmail.com
O17-1
Trainer Julien Janmaat julienjanmaat@hotmail.com
Leider Cas Reefman cas.reefman@msg.nl
O17-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Adriaan Derksen adriaan@theattentiongroup.nl
Leider Jan Zijl zijlsip@kpnmail.nl
O15-1
Trainer Rik van der Horst rikvanderhorst@live.nl
Coach Floris Scheurleer fdscheurleer@hotmail.nl
Leider
O15-2
Trainer Sjoerd van Dijen sjoerdvandijen@hotmail.nl
Coach Pim de Haan pimdehaan@hotmail.nl
Leider Dragana Topic d.topic@live.com
MO15-1
Trainer Erwin Arp arp.erwin@gmail.com
Leider Tamara Cosijnse ronaldentamara@ziggo.nl
O14-1
Trainer Stijn Vermeulen stijn@petershof.nl
Coach Jonas Spaargaren jonas.spaargaren11@gmail.com
Leider Jeroen Kleinveld jeroen_kleinveld@hotmail.com
O13-1
Trainer Jelle de Groot jellemartinus@live.com
Coach Ed Zwanikken info@edzwanikken.nl
Leider
O13-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Han Dirkx han.dirkx@gmail.com
O13-2007-1
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Chantal van Velden chantalvanvelden@kpnmail.nl
JO12-1
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Maurice Herms maurice.herms@heineken.com
O11-1
Trainer Freek Berrier freekberrier@gmail.com
Leider Marc de Groot grootdm@gmail.com
O11-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Tim van Beers tvbeers@gmail.com
O11-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Edwin de Waal dewaal.edwin@gmail.com
Leider Barbara Stam bmstam@gmail.com
O10-1
Trainer Arthur van Klei arthur@van-klei.com
Trainer Lucas Westhoff lucaswesthoff1@gmail.com
Leider Jeroen Kleinveld jeroen_kleinveld@hotmail.com
O10-2
Trainer Boris van de Beek
Trainer Sjoerd Timmer
Leider Robert van Wilsum rvanwilsum@gmail.com
O10-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Michel Draaijer mwdraaijer@gmail.com
Leider Tjeerd Prins tjeerdprins@outlook.com
O9-1
Trainer Freek Berrier freekberrier@gmail.com
Trainer Arthur Jongejans arthurjongejans@ziggo.nl
Leider Ton Groot ton@consultday.nl
Leider Arnoud Munneke arnoud@vanad.nl
O9-2
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coach Joep Dorrestein
Coach Raphael van Alphen
Leider Dirk Radstok dirk.radstok@coldstoregroup.com
Leider Jeffrey van der Biezen jvdbiezen@hotmail.com
O9-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Alex Sarian akss.sarian@gmail.com
Leider Aernout de Bruijn aernout.de.bruijn@gmail.com
O9-4
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider Joeri Schothorst jv.schothorst@neitraco.nl
Leider Bas van Wijngaarden bvanwijngaarden@gmail.com
O8-1
Trainer Otto Stagge otto@stagge.nl
Coach Mathijs van Hussen mathijsvanhussen@hetbaarnschlyceum.nl
Leider Patrick Visser pwmvisser@hotmail.com
O8-2
Trainer Matthieu van Waning martijntubbergen@xs4all.nl
Coach Bent Radder bentradder@baarnschlyceum.nl
Leider Foppo Spuij foppospuij@hotmail.com
O8-3
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Leider n.n.b.
Keepers oudere jeugd
Trainer
Keepers jongere jeugd
Trainer Jurgen Wouterse jurgenwouterse3@gmail.com
GreenStars (v/h Mini's)
Trainer Hendrin Khandan hendrin21@hotmail.com
Coördinator a.i. Udo van der Bijl udo@thuvanderbijl.com

 

Trainers en leiders seizeon 2017-2018