SV Baarn ziet opnieuw een versterking komen!

Na de spraakmakende 4-1 overwinning op Bunnik ’73 kwam er dit weekend nog meer goed nieuws uit Baarn. Voor volgend seizoen mag weer een speler aan de selectie worden toegevoegd: Daan van der Vliet.

De talentvolle 19-jarige keeper verruilt volgend jaar VVZ’49 voor het groen-wit van SV Baarn. Mede door blessures was hij dit seizoen niet de vaste keeper van het eerste in Soest. Hij wil volgend seizoen heel graag de strijd aangaan met onze huidige keepers èn hij is geen onbekende van trainer Tom Gesgarz. Daan is momenteel student aan de Sportacademie in Amersfoort en met SV Baarn wil hij meegroeien naar een hoger niveau. Wij zijn heel blij met onze huidige keepers, maar zijn tegelijkertijd zeer verheugd met de komst van Daan die vorig seizoen meerdere malen zijn opwachting heeft gemaakt in de eerste klasse.