SV Baarn de voorbereiding in!

Na een uitstekende tweede seizoenshelft en welverdiende vakantie start de hoogste selectie van SV Baarn op dinsdag 7 augustus weer met trainen. De 35-koppige selectie onder leiding van trainer Tom Gesgarz gaat komend seizoen voor één van de topposities in de 4e klasse. Trainer Gesgarz heeft de beschikking over een goede en gevarieerde selectie. “Een mooie mix tussen jonge, zelf opgeleide spelers en oudere ervaren Baarnse spelers”, aldus de hoofdtrainer.

Op keeper Samir Laila (vertrokken naar VV Eemboys) na is iedereen bij de club gebleven. Keeper Nick Braamburg moet vanwege studie ook een stapje terug doen, maar blijft betrokken bij de selectie en is beschikbaar wanneer nodig.
De resultaten binnen de vereniging, van zowel de senioren als de jeugd, zijn ook opgevallen bij andere Baarnse spelers. Hierdoor is de selectie versterkt met de volgende spelers:

Yassine Ennahachi (VV Eemboys)
Niels Agterberg (VV Eemboys)
Joris Braamburg (Zondag 2)
Yessin Asag (SEC)
Daan van der Vliet (VVZ ‘49)
Jeroen Gravekamp (zaterdag 2/eigen jeugd)
Jan Willem Peek (zaterdag 2/eigen jeugd)
Thom Bakker (zaterdag 2/eigen jeugd)
Jordi van Maanen (eigen jeugd)
Manu Neto Gomes D’Almeida (CJVV)
Pim Termote (zaterdag 2/eigen jeugd)
Wouter Stomphorst (zaterdag 2/eigen jeugd)
Balthasar Cruq (eigen jeugd)
Daan van Urk (eigen jeugd)
Siep Eringa (zaterdag 2/eigen jeugd)
Joël van Waning (eigen jeugd)

Met deze versterkingen wil SV Baarn 1 met zowel het eerste als het tweede elftal een goed seizoen draaien. De voorbereiding begint volgende week dinsdag met de eerste training. Ook zijn er verschillende oefenwedstrijden en een trainingskamp gepland:

14 augustus 20.00 uur VVA’71 – SV Baarn
18 augustus 14:30 uur SV Baarn – VVZ’49
25 augustus 14:30 uur Prins Bernard – SV Baarn
30 augustus 20:00 uur SV Baarn – Patria (beker onder voorbehoud)
8 september 14:30 uur DVSA – SV Baarn (beker)
11 september 20:00 uur SV Baarn – De Vecht
15 september 14:30 uur Jonathan – SV Baarn (beker)