Schouderblessure Nick Braamburg

Zoals al eerder gemeld op onze social media, kwam doelman Nick Braamburg afgelopen zaterdag in de wedstrijd tegen Eemboys lelijk ten val en blesseerde zijn schouder. In het ziekenhuis bleek zijn schouder uit de kom te zijn geschoten.
Vandaag namen we even contact met Nick op en hij laat ons weten “dat het wel weer gaat”, maar dat volgende week opnieuw bekeken gaat worden hoe ernstig zijn schouder is beschadigd en hoe het herstel er uit gaat zien.
De aanleiding was overigens een ongelukkige val en geen duel. In tegenstelling tot Patrick Staal van Eemboys die in botsing met zijn doelman Raymond Koops een gebroken sleutelbeen opliep. Beide spelers kwamen elkaar tegen bij de Eerste Hulp van het ziekenhuis…
We wensen Nick natuurlijk beterschap en veel sterkte met het herstel!!