Gehele technische staf SV Baarn verlengt contract

Met enige trots meldt de Technische Commissie van SV Baarn dat zij met de gehele technisch staf van de selectie overeenstemming heeft bereikt om nog een jaar met elkaar door te gaan.

Tom Gesgarz (hoofdtrainer), Arie van der Wiel (trainer), Ton Gesgarz (keeperstrainer), Ronald Plagge (trainer) en Gerben de Radder (verzorger) zullen dus ook volgend seizoen weer voor de groep staan. Ook beide teammanagers Raymond de Ruyter en Matthijs Blokker hebben aangegeven er volgend seizoen weer bij te zijn.

Het bestuur en de TC van SV Baarn zijn hier zeer content mee. “Dit is goed voor de continuïteit bij de selectie en bevestigd de ambities die de club en de technische staf nastreven”, aldus Richard Hop, voorzitter Technische Commissie Senioren van SV Baarn.
“Verder zijn we samen met de staf al bezig met de invulling van de selectie voor volgend seizoen. En ook dat ziet er hoopvol uit”.

SV Baarn bouwt gestaag verder aan het doel om de vereniging organisatorisch en sportief op een hoger plan te brengen.