Commissies

Graag stellen wij je voor aan het bestuur van de afdeling voetbal van SV Baarn.

Evert Jan Stagge
Functie: Voorzitter
Mail: voorzitter@svbaarnvoetbal.nl

Bas Mutze
Functie: Penningmeester
Mail: penningmeester@svbaarnvoetbal.nl

Lillian de Vaal
Functie: Secretaris
Mail: secretaris@svbaarnvoetbal.nl

Paul Korpelshoek
Functie: Bestuurslid Communicatie & PR
Mail: communicatie@svbaarnvoetbal.nl

Klaas de Kok
Functie: Wedstrijdsecretariaat
Mail: wedstrijdsecretariaat@svbaarnvoetbal.nl

Guido Visee
Functie: Technische Commissie Jeugd
Mail: tcjeugd@svbaarnvoetbal.nl

Richard Hop
Functie: Technische Commissie Senioren
Mail: tc@svbaarnvoetbal.nl