• Bestuur

        1. 1

Club info

Graag stellen wij je voor aan het bestuur van de afdeling voetbal van SV Baarn.

Evert Jan Stagge

Functie: Voorzitter

Mail:voorzitter@svbaarn-voetbal.nl

Bas Mutze

Functie: Penningmeester

Mail:penningmeester@svbaarn-voetbal.nl

Lillian de Vaal

Functie: Secretaris

Mail:secretaris@svbaarn-voetbal.nl

Paul Korpelshoek

Functie: Bestuurslid Communicatie & PR

Mail:communicatie@svbaarn-voetbal.nl

Klaas de Kok

Functie: Wedstrijdsecretariaat

Mail:wedstrijdsecretariaat@svbaarn-voetbal.nl

Guido Visee

Functie: Technische Commissie Jeugd

Mail:tcjeugd@svbaarn-voetbal.nl

Richard Hop

Functie: Technische Commissie Senioren

Mail:tc@svbaarn-voetbal.nl

 
   

.